سلام سلام. سلام

چند لحظه پيش اين پيام و از وب دريافت کردم. :"فردا روز تولد دوست شما @من و تو است."

براي يادآوريه که بهونه خوبي باشه براي دوستي بيشتر! نميدونن که من هفته پيش تولدت و بهت تبريک گفتم ولي تو هنوز نديديش! نميدونن که چيزي نيست که بخوام فراموشش کنم و همه اعداد و رمزهام يه زماني تاريخ تولد ( تو ) بوده! چرا اصلا بايد کسي از رابطه من و تو خبر داشته باشه؟ چرا بايد کسي بدونه که ما چطور با هم آشنا شديم؟ چطور شب و روزامون باهم بود؟ صبح چشم وا نکرده و شب چشم نبسته منتظر سلام و شب بخير بوديم؟ اصلا چرا بايد کسي ميفهميد که همه دعاهامون براي هم شده بود؟ همه سفرها، تفريح ها، خريدها، مهموني ها، شادي ها، غم ها ، نگراني ها، بهونه ها و .

آره فقط من ميدونستم و ( تو ) . ما بوديم که با چشم با هم حرف ميزديم از سکوت هم حرف دل ميفهميديم از خنده و اخم و نگاه و بغض هم همه چي و ميخونديم

راستي چه زود تموم شد!! داره يازده سال ميشه ولي چه زود

الان ديگه مث قديما نيست همه چي فرق کرده نه خنده اي هست و نه خبري  بارها شده توي خيابونا يا دم خونتون پايين پنجره يا دم کارت وايسادم تا ببينمت ولي. ديگه حتي صدام هم نميخواي بشنوي و فقط براي مطمئن شدن اينکه گوشي دستمه زنگ ميزني و قطع ميکني. همه چي فرق کرده تو دلت رفت جاي ديگه و مشکلات کاري کرد که ديگه (من) نباشم. نميگم مشکل از تو بوده خودت بارها گفتي ما تو رو به اين روزا انداختيم. مجبور شدي حرفت و محبتت و توجهت و از کسي ديگه بگيري وقتي ما غافل ازت شديم و براي حرفات اهميتي نداديم.

آره فردا روز تولد دوست من @من و تو هستش . دوستي که حتي نميشه ببينمش و يا براش هديه غافلگيرانه بفرستم و بازم خنده هاش و ببينم.

تولدت مبارک. هرکجايي خوش و خرم باشي و هميشه خندون

دوست قديمي ت. کسي که اينجا نوشت : روزهاي بي تو بودن را به تصوير ميکشم. شايد روزي بفهمي که چه کشيده ام.

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

پجشگی بلوک CLC هارطونیان و بیابانی KPOP + CPOP MUSIC Alan Michele دختری که میخواد با افسردگیش بجنگه عِند موجودیت خودم ! Danielle الگوریتم نویسی Cheri